Spotkanie Wisla Krakow vs GKS Katowice zakończone wynikiem 2-1

Wisla Krakow vs GKS Katowice 2-1.

Pierwsza połowa spotkania między Wisla Krakow i GKS Katowice zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-08-09 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow i GKS Katowice.

Gole strzelali: A. Błąd 3' 0-1 Luis Fernández 71' 1-1 Luis Fernández 75' 2-1

Żółte kartki Wisla Krakow: K. Duda 40' B. Jaroch 51' I. Jelic Balta 85' I. Lasicki 88'

Żółte kartki GKS Katowice: D. Dudzinski 27' A. Jedrych 39' M. Kolodziejski 53'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia meczu - D. Kos. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisla Krakow stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Legia Warszawa II a GKS Katowice z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Pogoń Szczecin II.

Kibice z dużym zapałem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy jak K. Duda D. Dudzinski często zaserwowały wspaniałym sympatykom mnóstwo wrażeń. Interesujące zmagania między graczami bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się, że zmagania nas męczą. Ustawicznie obserwujemy ostre sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, wyśmienite asysty oraz bramki, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Wisla Krakow i GKS Katowice z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.