Mecz między Pogon Szczecin i Wisla Krakow dnia 2022-03-18 19:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera - 4-1

Pogon Szczecin kontra Wisla Krakow, wynik końcowy 4-1. Dnia 2022-03-18 19:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 26 pomiędzy Pogon Szczecin a Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Pogon Szczecin a Wisla Krakow wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik meczu to 4-1.

 

Gole strzelali: M. Fornalczyk 19' 1-0 P. Parzyszek Luis Fernández 30' 1-1 M. Hanousek K. Drygas 43' 2-1 S. Kowalczyk K. Gruszkowski 68' 3-1 M. Kucharczyk 90' 4-1 D. Dąbrowski

Żółte kartki Pogon Szczecin: Luis Mata 34' Piotr Parzyszek 45'

Żółte kartki Wisla Krakow: Enis Fazlagić 83'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia meczu - Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Pogon Szczecin zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Jagiellonia. Kolejno natomiast Wisla Krakow podejmie Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Slask Wroclaw.

Dzisiaj mnóstwo fanów śledzi interesujące potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Złożone z zdolnych obrońców i napastników piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze jak Luis Mata Enis Fazlagić systematycznie zapewniają wyśmienitym kibicom emocje sięgające zenitu. Potyczki między zawodnikami są niezwykle zaciekłe, rzadko bywa, iż spotkania męczą. Wielokrotnie trafiamy na ostre faule, książkowe asysty czy gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Dlatego więc warto przeglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Pogon Szczecin i Wisla Krakow w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.