Wisla Krakow kontra Lech Poznan, wynik spotkania - 1-1

Dnia 2022-03-13 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 25 pomiędzy Wisla Krakow a Lech Poznan.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wisla Krakow i Lech Poznan zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Zdeněk Ondrášek 43' 1-0 Stefan Savić Antonio Milić 90' 1-1

Żółte kartki Wisla Krakow: Luis Fernández 31' Momo Cissé 45'

Żółte kartki Lech Poznan: Michał Skóraś 4' Dawid Kownacki 27'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny sędzia spotkania to Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Gornik Zabrze a Lech Poznan z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Olimpia Grudziądz.

Bardzo często mnóstwo kibiców śledzi starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak Luis Fernández Michał Skóraś częstokroć zapewniły własnym fanom wiele przeżyć. Regularnie trafiamy na bezlitosne faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, idealnie wyliczone asysty czy bramki, które zapewniają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zażarte, nie często bywa, iż potyczki nudzą. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich iśledzić widowiska sportowe popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Wisla Krakow i Lech Poznan w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.