Spotkanie pomiędzy Warta Poznań oraz Wisla Krakow dnia 2021-12-06 17:00: 1-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Warta Poznań a Wisla Krakow wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2021-12-06 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań oraz Wisla Krakow.

Gole strzelali: A. Zreľák 66' 1-0 R. Ivanov M. Frydrych 90' 1-1 D. Hugi

Żółte kartki Warta Poznań:

Żółte kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Warta Poznań stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin oraz Górnik Łęczna natomiast Wisla Krakow zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Stal Mielec.

Wielu fanów z dużym entuzjazmem śledzi niezwykle ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak raz za razem zapewniają wyborowym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami bywają zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, że zmagania męczą kibica. Natrafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa. Warta Poznań oraz Wisla Krakow jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.